1. W miesiącu czerwcu każdego dnia po Mszy św. jest odmawiana Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Także w naszych rodzinach starajmy się też odmawiać tę piękną litanię.
2. Msze św. w tym tygodniu : w poniedziałek , wtorek i piątek o 18.00 , w środę o 17.00, w czwartek o 7.00 oraz w sobotę o 8.00.
3. W poniedziałek – 15 VI – wspomnienie bł. Jolanty.
4. W środę –17 VI – wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego – patrona dzieł charytatywnych. Po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i wypominki roczne .
5. W piątek – 19 VI – wspomnienie św. Romualda – pustelnika.
6. W przyszłą niedzielę – 21 VI – będzie przeprowadzona zbiórka do puszki na program pomocowy „Rodzina – Rodzinie” Caritas Polska na rzecz rodzin w Ziemi Świętej.
7. Składam serdeczne podziękowanie dla jednej osoby , która w minionym tygodniu złożyła swoją ofiarę na cele parafialne oraz za ofiary złożone do puszki na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w kwocie 852 zł .Dziękuję także za przeprowadzoną coroczną zbiórkę elektrośmieci z przeznaczeniem na misje . Bóg zapłać !
8. Ks. Proboszcz z parafii w Potoku serdecznie dziękuje za udział w Wieczorze Miłosierdzia i jednocześnie zaprasza na kolejne nabożeństwo.
9. W środę –24 VI – na parkingu obok Urzędu Gminy Wojaszówka w godzinach od 14.00–15.30 odbędzie się bezpłatne badanie wzroku. Wymagana wcześniejsza rejestracja telefoniczna. Szczegóły są podane na plakacie.